In Stijl in de Media

Op deze pagina treft u enkele artikelen aan waarmee verzamelwinkel In Stijl in de publiciteit is geweest. Tevens vindt u hier een beknopt overzicht van musea, instellingen en projecten die via verzamelwinkel In Stijl objekten hebben aangekocht, danwel hebben geëxposeerd.

Media

Instagram
Op Instagram treft u regelmatig foto’s aan van nieuwe aanwinsten en winkelimpressies die nog niet op de website zelf zijn gepubliceerd. Volg ons op www.instagram.com/collectorstreasures
Klik voor het volledige artikel
Kerstballen bij In Stijl, Libelle Living, Kerstnummer december 2017
Klik voor het volledige artikel
Winkel voor de Verzamelaar, Nederlands Dagblad, 13 januari 2010
Klik voor het volledige artikel
Ontdekken bij IN STIJL, 101 Woonideeen, september 2009
Klik voor het volledige artikel
Oppassen met Antiek, Algemeen Dagblad, 28 juni 2008
Klik voor het volledige artikel
Opening door burgemeester J.J. Spros, de Gouwe Koerier, 19 september 1997

Musea, Instellingen en Projecten

Groninger Museum, Groningen www.groningermuseum.nl
Museum Boymans Van Beuningen, Rotterdam www.boijmans.rotterdam.nl
Het Nieuwe Instituut, Rotterdam www.hetnieuweinstituut.nl
Museum Het Schip, Amsterdam www.hetschip.nl
Het Nederlands Tegelmuseum, Otterlo www.nederlandstegelmuseum.nl
Maritiem Museum Rotterdam - Museumschip De Buffel, Rotterdam www.maritiemmuseum.nl
Museum Catherina Gasthuis (museumgoudA), Gouda www.museumgouda.nl
Museum Kennemerland, Beverwijk www.museumkennemerland.nl
Stichting De Historische Kring, Laren www.historischekringlaren.nl
Onderwijsmuseum Educatorium, Ootmarsum www.educatorium.nl
Speelgoedmuseum, Deventer www.deventermusea.nl
Huizer Museum Het Schoutenhuis, Huizen www.huizermuseum.nl
Museum `t Behouden Huys, West-Terschelling www.behouden-huys.nl
Maas en Waals Museum, Winssen  
Historische Verzameling Korps Nationale Reserve (Natres Museum), Harskamp  
Legermuseum, Delft www.legermuseum.nl
Zuiderzeemuseum, Enkhuizen www.zuiderzeemuseum.nl
Oranjemuseum, 's-Gravendeel  
Volksbuurtmuseum Wijk C, Utrecht  
Reminiscentiemuseum Akropolis, Rotterdam www.humanitas.nu
Reminiscentie-project Stichting Woon-Zorgcentra De Rijnhoven, Harmelen www.rijnhoven.nl
Boomkwekerij Museum, Boskoop www.boomkwekerijmuseum.nl
Historische Vereniging Boskoop www.hvboskoop.nl
diverse Oudheidkamers in de regio Alphen aan den Rijn, Gouda, Zoetermeer